KONST / Litografier / Färglitografier 12757305
nr 1275 7305
Färglitografier
2 st, signerad. 375-upplaga, Stockholm. Motivet:
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:35:27
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr